ARTISTRY HYDRA-V™ Power System visiems odos tipams tik už 98,68 €

ARTISTRY HYDRA-V™ Power System visiems odos tipams (123845)
ARTISTRY HYDRA-V™ Power System visiems odos tipams (123845)
123845
1 rinkinys
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 98,68 €

Padidinkite hidratacijos poveikį odai, naudodamosi “ARTISTRY” “HYDRA-V”, ir oda taps švelni, lygi ir elastinga – tokia, kokia niekada nebuvo ir neatrodė.

“ARTISTRY HYDRA-V” “Power System” yra supaprastinta, lengvai naudojama 3 veiksmų sistema, tinkanti visiems odos tipams,kurią sudaro veiksmingiausi kolekcijos produktai – “ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas, “ARTISTRY HYDRA-V” maitinamasis gelio pavidalo kremas ir “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas. Kartu naudojami, šie trys produktai išpildo kiekvieną odos atnaujinimo – pamaitinimo – atgaivinimo spektro aspektą. 

Charakteristika

“ARTISTRY” “HYDRA-V” “Power System” apima viską – gerina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, visapusiškai drėkina ir nuramina odą ir suteikia specialią paakių srities priežiūrą.

“ARTISTRY” “HYDRA-V” koncentruotas serumas su mūsų “Hydra” kompleksu, kuris yra sudarytas iš veiksmingų mineralų ir vitaminų dozių, stiprina ir optimizuoja natūralų odos hidratacijos procesą.“ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamasis gelio pavidalo kremas yra universali vandeniu įsotinanti priemonė, kuri padeda visiems odos tipams lengvai absorbuoti vandenį ir gali būti naudojama odai sušvelninti ir išlyginti ištisus metus. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas greitai ir efektyviai įsotina odą aplink akis vandeniu ir neleidžia akims paburkti ir atsirasti tamsiems ratilams po jomis. 

Privalumai

  • Stulbinanti ir iš karto pagerėjusi hidratacija. Kartu naudojant būtiną koncentruotą odos serumą ir maitinamąjį gelio pavidalo kremą, odos hidratacijos lygis iš karto padidėja 270 %. Tai reiškia, kad oda nuo produktų panaudojimo momento atrodo gaivesnė ir gyvybingesnė.
  • Hidratacijos nauda visą dieną.Kiekvieną kartą naudojant, gyvybiškai svarnžbus koncentruotas odos serumas ir maitinamasis gelio pavidalo kremas suteikia hidrataciją iki 24 valandų. 

Komponentai

“Power System” sudėtyje naudoti ingredientai veikia tobulai ir harmoningai bei iš karto suteikia hidrataciją (atnaujina), sustiprina odos gebėjimą išlaikyti įsotintą vandenį (pamaitina) ir padeda įsisavinti ir išlaikyti drėgmę (atgaivina).

Visų “Power System” sistemos produktų sudėtyje yra Norvegijos fiordų vandens, esančio mūsų išskirtinėje “ARTISTRY” “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje. Jis greitai ir efektyviai atnaujina odą tyru vandeniu ir iš karto suteikia teigiamą poveikį odos išvaizdai ir pojūčiui. Būtino koncentruoto odos serumo sudėtyje esantis patentuotas “ARTISTRY” “Hydra” kompleksas ir Himalajų rožinių uolienų mineralai pamaitina odą, padėdami odos ląstelėms pernešti ir aprūpinti vandeniu tas vietas, kurioms jo reikia. Havajų acai uogos ir mūsų drėkinančiosios liposomos (esančios būtino koncentruoto odos serumo ir maitinamojogelio pavidalo kremosudėtyje) atgaivina odą, ją sudrėkindamos, todėl oda atrodo ir jaučiasi sudrėkinta. 

Siūlomas naudojimo būdas

“Power System” produktai, skirti visiems odos tipams, turėtų būti naudojami tokia tvarka:

  • Gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas: 2-3 kartus išspauskite ant pirštų galų; tolygiai ištepkite nuvalytą ir tonizuotą odą.  
  • Gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas: Lengvais prisilietimais tepkite kremą po ir aplink akis palei akiduobes, vengdamos tiesioginio kontakto su akimis.
  • Maitinamasis gelio pavidalo kremas: į delną išspauskite migdolo riešuto dydžio kremo kiekį; tada pirštų galaistolygiai padenkite visą veidą (vengdamos akių srities). 
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 98,68 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!