ARTISTRY HYDRA-V™ maitinamasis gelio pavidalo kremas tik už 33,37 €

ARTISTRY HYDRA-V™ maitinamasis gelio pavidalo kremas (117648)
ARTISTRY HYDRA-V™ maitinamasis gelio pavidalo kremas (117648)
117648
75 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 33,37 €

Suteikite savo odai gaivią šviežią hidrataciją vos po vieno panaudojimo ir džiaukitės švelnesne, lygia oda ištisus metus.  

Kreminis, bet perregimas “ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamasis gelio pavidalo kremas yra universali vandeniu įsotinanti priemonė, kuri yra veiksminga vos po vieno panaudojimo ir gali būti naudojama ištisus metus. Tinka visų tipų odą (taip pat jautrią odą) turinčioms moterims, visos patiria tokią pačią naudą – oda yra įsotinama vandeniu, atrodo ir tampa švelni bei lygi. 

Charakteristika

Vidutinis “ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamojo gelio pavidalo kremo pobūdis reiškia, kad jis pasiekia tobulą greitos absorbcijos ir greito teigiamo poveikio pusiausvyrą ir yra pakankamai stiprus, kad išlaikytų drėgmę ir hidrataciją. Universalaus pobūdžio “ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamasis gelio pavidalo kremas yra veiksminga įvairiapusiška vandeniu įsotinanti priemonė, kuri padeda gauti hidratacijos naudą ir tuo pačiu išlaiko sveiką drėgmės lygį bei kontroliuoja riebias vietas. Rezultatas – oda, kuri tampa ir atrodo švelni, lygi, sveika ir dar labiau spindi. 

Privalumai

  • Greita absorbcija, greiti hidratacijos rezultatai. “ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamasis gelio pavidalo kremas maloniai išlygina odą, greitai įsigeria ir iš karto 197 % padidina odos hidratacijos lygį.
  • Naudingas visą dieną. Teigiamas nuolatinis hidratacijos poveikis trunka ištisas 24 valandas, o tai reiškia, kad oda gerai jaučiasi ir dieną, ir naktį.  
  • Oda tampa ir atrodo gražesnė.Naudojantis “ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamuoju gelio pavidalo kremu, oda patiria vėsos pojūtį, yra įsotinama vandeniu, atrodo pailsėjusi ir pagyvėjusi. Dar daugiau, ji atrodo sveikesnė ir gražesnė.
  • Plačiai išbandytas.“ARTISTRY” “HYDRA-V” maitinamasis gelio pavidalo kremas buvo alergologiškai ir dermatologiškai išbandytas.
  • Be juodų spuogų.Reiškia, kad poros nėra užkimštos, o oda gali laisvai kvėpuoti. 

Komponentai

Norvegijos fiordų vanduo, esantis “ARTISTRY” išskirtinėje “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje, suteikia gaivos pojūtį ir yra lengvai įsigeriančios tekstūros, todėl oda iš karto patiria teigiamą hidratacijos poveikį. Havajų acai uogos ir mūsų drėkinančiosios liposomos užtikrina, kad oda įsisavintų drėgmę ir išliktų įsotinta vandeniu ir sudrėkinta visą dieną ir naktį. Natūralūs jūriniai ingredientai kontroliuoja riebalų gamybą ir rūpinasi riebiomis vietomis, nepakenkdami odos drėgnumui ir hidratacijai. 

Siūlomas naudojimo būdas

Kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą, į delną išspauskite migdolo riešuto dydžio kremo kiekį, tada pirštų galais tolygiai padenkite visą veidą (stengdamosi vengti akių srities). Jei norite didžiausios naudos, naudokite ryte ir vakare, po to, kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą “ARTISTRY” “HYDRA-V” produktais, o po to odą ištepkite būtinu koncentruotu odos serumu. 

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 33,37 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!