ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE pažangus odos serumas

ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE pažangus odos serumas (117842)
ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE pažangus odos serumas (117842)
ARTISTRY™ Intensive
117842
30 ml

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangus odos serumas yra intensyvus “Išmanus porų naikintojas”, kuris iš karto odai suteikia švelnumo, lygesnę tekstūrą ir palaipsniui vis labiau ištobulintą išvaizdą bei pojūtį.

ARTISTRY odos priežiūra pristato pažangiausią kasdienę odos tekstūrą atkuriančią priemonę, kuri labai išlygina odą, suteikia jai nepriekaištingą aksominę išvaizdą ir pojūtį, kas beveik prilygsta gydymui profesionaliu frakciniu lazeriu*. Patentuotos nerūgštinės eksfoliacinės sudedamosios dalys švelniai išlygina odos tekstūrą ir iš karto šiurkščią suglebusią odą paverčia lygia neblizgančia tobula oda. Intensyvūs koncentruoti botaniniai ekstraktai giliai įsiskverbia į visus odos sluoksnius, sustiprindami natūralią jos apsaugą bei žymiai sumažindami poras.

Rezultatai yra matomi po pirmojo panaudojimo, o jeigu serumas ir toliau yra reguliariai naudojamas, gerėja fiziniai pojūčiai bei pastebimi vizualūs pokyčiai. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangaus odos serumo naudojimo privalumai gali būti prilyginami profesionaliam kosmetiniam gydymui*, tačiau jeigu naudosite serumą, jums nereikės atsisakyti komforto ir išeiti iš savo namų.

Patikrinta alergologų ir dermatologų. Tinka visiems odos tipams, tame tarpe, ir jautriai odai.  

* Rezultatai nėra ekvivalentiški chirurginėms / kosmetinėms procedūroms.

Charakteristika

 • Nukreiptas į kiekvieną iš 5 veiksnių, kurie turi įtakos odos tekstūrai ir matomų porų išvaizdai. Šios holistinės procedūros užtikrina puikius ir greitus rezultatus.
 • Švelni ir saugi užsikimšusių porų ir negyvos odos nerūgštinė eksfoliacija.
 • Klinikiniai tyrimai atskleidžia, kad po 4 savaičių 62 % sumažėja matomų porų.

Privalumai

 • Akimirksniu žavinga išvaizda ir pojūtis, kas gali būti pajuntama ir pastebima po pirmojo panaudojimo
 • Nuostabiai lygi ir vienoda oda, kuri prilygsta odai po atlikto profesionalaus gydymo*
 • Lygi, vienoda ir išvalyta oda, nauodojant odą atjauninančias sudedamąsias dalis
 • Susitraukusios poros ir riebalų kontroliavimas

* Rezultatai nėra ekvivalentiški chirurginėms / kosmetinėms procedūroms.

Komponentai

Serumo kompleksas – koncentruotas optinių difuzorių ir augalinių komponentų mišinys yra veiksminga, be to, ir labai efektyvi, puikių rezultatų padedanti pasiekti priemonė, kurios sudedamosios dalys veikia visus 5 odos tekstūrai įtakos turinčius veiksnius ir mažina matomas poras.

 1. Optiniai difuzoriai išlygina odos paviršių ir suteikia matinę ir švelnią išvaizdą.
 2. Patentuotas* avižų ekstraktas ir NMF cukrus eksfoliuoja odos paviršių, atkemša poras ir oda mažiau šerpetoja.
 3. Daug antioksidantų turintis lęšių sėklų ekstraktas šalina ertmes porų sienelėse, todėl sumažėja porų.
 4. Java arbatos ekstraktas slopina perteklinę riebalų gamybą per visą porų struktūrą iki pat jų branduolio.
 5. Karambolos ekstraktas stiprina išorinį porų struktūros paviršių, stangrindamas odą ir pastebimai sutraukdamas poras bei išlygindamas odos tekstūrą. 

* Patentas # WO/2002/030387

Siūlomas naudojimo būdas

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangų odos serumą galima nesunkiai įterpti į savo kasdienę odos priežiūros rutiną. Naudokite jį du kartus per dieną, ryte ir vakare, po to, kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą. Ryte, panaudojus ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangų odos serumą, reikėtų pasitepti nuo saulės saugančiu ARTISTRY kremu arba makiažo pagrindu, turinčiu ne mažesnį kaip SPF-15 apsaugos laipsnį.  

Du kartus papumpuokite serumo buteliuką ir patepkite odą, vengdamos akių srities. Po to odą patepkite ARTISTRY paakių kremu ir drėkikliu. Jeigu norite optimalių lygios ir vienodos tekstūros odos rezultatų, naudokite kartu su ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE odą atnaujinančiu šveitikliu.

Nenaudokite ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangaus odos serumo iš karto po to, kai būsite panaudojusios ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE odą atjauninantį šveitiklį – kai atliekate pilingo procedūras, serumą naudokite tik vieną kartą per dieną.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ:

- ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangaus odos serumo neturėtumėte naudoti su bet kokiais kitais odą šveičiančiais produktais, pavyzdžiui, ARTISTRYTM essentials veido šveitikliu, ARTISTRY essentials Alpha-Hydroxy Plus serumu, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE 14 naktinės programos odą atkuriančiąja priemone arba ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE priešraukšliniu stangrinamuoju serumu.

Vieno buteliuko turėtų užtekti maždaug 6 savaitėms. Jei norite džiaugtis išlyginta ir vienodos tekstūros oda bei sumažėjusiomis poromis iš karto po to, kai baigsite pirmąjį buteliuką, galite pradėti naudoti ir kitą  ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangaus odos serumo buteliuką,.

* Jeigu norite pasiekti optimalių rezultatų, naudokite kartu su ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE odą atjauninančiu šveitikliu. Praėjus vienai dienai po ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangaus odos serumo panaudojimo ryte ir ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE odą atjauninančio šveitiklio vakare, 94 % tyrime dalyvavusių asmenų pastebėjo porų išvaizdos pokyčius. Jeigu naudosite kartu su ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE odą atjauninančiu šveitikliu, po dviejų savaičių pastebėsite dar didesnį poveikį odai.

Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!

ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE pažangus odos serumas

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Daugiau informacijos

Registruotas klientas

Kainodara: +10 %

Registracija: nemokama

Daugiau informacijos

Svečias

Kainodara: +25 %

Registracija: nereikalinga

Daugiau informacijos

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą,  spauskite čia.