ARTISTRY YOUTH XTEND Pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindas (L3*C1 Plush)

ARTISTRY YOUTH XTEND Pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindas (110015)
ARTISTRY YOUTH XTEND Pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindas (110015)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™
110015
30 ml
L3*C1 Plush L3*C1 Plush

Pats pažangiausias visų laikų “ARTISTRY” senėjimą stabdantis makiažo pagrindas, kuris yra 8 atspalvių, padedančių odai ilgiau išlikti nepriekaištingai, skaisčiai bei jaunatviškai.

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindas, kuris tinka visiems odos tipams, tame tarpe ir jautriai odai, yra pats pažangiausias visų laikų “ARTISTRY” senėjimą stabdantis makiažo pagrindas. Šis makiažas, kurį kuriant panaudota perversmą sukėlusi “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” odos priežiūrostechnologija, pakelia, lygina ir stangrina odą laikui bėgant. Aukštos skiriamosios gebos šviesą atspindinti optika akimirksniu sušvelnina smulkių raukšlelių ir raukšlių požymius bei grąžina odai jaunatvišką išvaizdą, o pažangi “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” technologija bei SPF 20 pasižymi ilgalaikais odos senėjimą stabdančiais privalumais. Visa tai leidžia ir leis odai išsaugoti jaunatvišką gyvybingumą dabar ir ateityje.

Siekiant geriausių rezultatų, “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindastobulai tinka naudoti kartu su “YOUTH XTEND” odos priežiūros kolekcija.

ARTISTRY YOUTH XTEND linijos pagrindai turi įdiegtą specialią dozavimo sistemą, kuri užtikrina visišką produkto sunaudojimą. Pakuotės dugne (viduje) yra siurbliukas, kuris veikiamas dozatoriaus paspaudimo naudojant produktą kyla į viršų ir išstumia produktą. Tokiu būdu jis užtikrina viso pakuotės turinio sunaudojimą.      

Dozuojantis vamzdelis pakuotėje nenumatytas.

Kaip pasirinkti pagrindo atspalvį naudojantis naujais atspalvių kodais

Nustatykite, savo  atspalvio kodo Lygį ir Toną (nurodytus aukščiau šalia atspalvio pavadinimo). Jų susikirtimo vieta atitinką tikslų Jūsų atspalvį.

Pavyzdžiui, jei Jūsų odos spalvos sodrumas yra 1 lygio (Level 1), o tonas – šiltas (Warm), Jūsų atspalvis atitiktų L1*W1 Buff (šviesiausią) arbaL1*W2 Cream (šiek tiek tamsesnį, intensyvesnį nei Buff).

 1. NUSTATYKITE SAVO LYGĮ

L Y G I S (L E V E L): Natūralus Jūsų odos tono sodrumas

L1 - šviesus

L 2 – vidutinio sodrumo

L3 – nuo vidutinio iki tamsaus

2.     NUSTATYKITE SAVO TONĄ

T O N A S: Tonai skirstomi į Šiltą (Warm) - W, Neutralų (Neutral) - N, arba Šaltą (Cool) - C.

Numeris šalia Jūsų tono simbolio nurodo jo intensyvumą arba tamsumą.

Šiltas (W): Ar Jūsų oda yra auksinio ar alyvinio atspalvio? Ar daugiau komplimentų sulaukiate dėvėdamos rudų, tamsiai žalių, oranžinių ar geltonų atspalvių drabužius? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Šiltas (Warm).

Neutralus (N): Ar Jūsų oda yra tolygaus ar tolygaus atspalvio, kuris nėra nei rožinis, nei auksinis? Ar Jums tinka visų spalvų drabužiai?  Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Neutralus (Neutral)

Šaltas (C): Ar Jūsų oda yra rožinio ar rausvo atspalvio?  Ar daugiau komplimentų sulaukiate dėvėdamos rožinių, violetinių, mėlynų ar baltų atspalvių drabužius? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Šaltas (Cool).

Privalumai

 • Platus atspalvių, tiksliai atitinkančių bet kokį odos atspalvį ir veido spalvą, spektras. Galima įsigyti 11* atspalvių, kurie sukurti naudojant išskirtinę “FACES” technologiją.
 • Mažiau smulkių raukšlelių ir raukšlių. Aukštos skiriamosios gebos šviesą atspindinti optika žymiai sumažina senėjimo požymių, su kuriais dažniausiai susiduriama, atsiradimą.
 • Kasdienis drėkinimas. Dvejopo poveikio natrio hialuronatas padeda išlaikyti drėgmę ir tinkamai drėkina odą visą dieną.
 • Apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių. SPF 20 suteikia apsaugą nuo kenksmingų UVA / UVB PA++ spindulių ir padeda išsaugoti jaunystės grožį.

Komponentai

Pakeliamieji lyginamieji makiažo pagrindai yrainspiruoti senėjimą stabdančių principų ir technologijų, naudojamų visam “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” odos priežiūros asortimentui gaminti.

“YOUTH XTEND” technologija

 • Mikro-X6 peptidai padeda sumažinti pažeistos odos požymius.

Aukštos skiriamosios gebos šviesą atspindinti optika

 • Sferinės dalelės ir specialiai suderintų spalvų pigmentai yra optimaliai subalansuoti, kad išsklaidytų šviesą ant odos.
 • Sušvelnina smulkias raukšleles, raukšles.

Dvejopo poveikio natrio hialuronatas

 • Odą sudrėkina akimirksniu. Išlygina odos paviršių, todėl makiažo pagrindas tiesiog juo slysta.

Siūlomas naudojimo būdas

Makiažo pagrindas yra paskutinis žingsnis, atliekant odos priežiūros ritualus; tepkite jį po drėkiklio (arba kasdienės apsaugos priemonės nuo saulės) naudojimo ir prieš naudodami “ARTISTRY” “Colour Cosmetics”. Siekdamos didžiausios naudos, tepkite po to, kai būsite atlikusios “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” odos priežiūros ritualus

Pirštų galiukais, kempinėle arba makiažo pagrindo šepetėliu padenkite makiažo pagrindu veidą. Užtepę makiažo pagrindą, išsklaidykite jį išorės link.

Kiti variantai
Kaip nusipirkti?

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Registruotas klientas

Kainodara: +10 %*

Registracija: nemokama

Kuo Jums tai naudinga:

 • Nemokama registracija
 • Specialios akcijos lojaliems klientams
 • Nemokamas pristatymas, kai užsakymo suma 49 eurų ir daugiau
 • Pristatymo kaina 3.70-4.40 € (kai užsakymas iki 49 €)

* Pasiūlymas KLIENTUI

Naujienų prenumeratoriams – dovanos!

5 € vertės nuolaida visiems, kas užsiprenumeruos Amway naujienlaiškį ir sutiks gauti naujienas. Sužinokite pirmi ir mėgaukitės!

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Kuo Jums tai naudinga:

 • Įsigykite kokybiškus kasdienio naudojimo produktus greitai ir patogiai 24/7
 • Papildomo uždarbio galimybė žemos rizikos, žemų kaštų verslo modeliu
 • Atrasite geresnį darbo ir asmeninio gyvenimo balansą
 • Galite rinktis, ar skirti šiam verslui visą, ar dalį dienos
 • Visokeriopa rėmėjų pagalba, mokymo įrankiai ir programėlės
 • Išplėskite savo klientų bazę pasiūlydami jiems patogų on-line apsipirkimą
 • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 72 €
 • Pristatymo kaina 3.70-4.40 € (kai užsakymas iki 72 €) 

Naujai besiregistruojančiam Nariui+ Amway kompanija siūlo startines nuolaidas, pateikus pirmą užsakymą per 10 dienų nuo registracijos:

 • Nemokamą registraciją, jeigu užsakymas pasieks 100 PV (apie 200 €) arba daugiau.
 • 15% nuolaidą užsakymams nuo 200 iki 300 PV – papildomai prie nemokamos registracijos.
 • Dovanų kuponus kito mėnesio užsakymams.

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą, .