Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™

Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™ (121547)
Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™ (121547)
ARTISTRY™ essentials
121547
125 ml

Švelnus gelis, kuris giliai valo odą, pašalindamas makiažą ir kitus nešvarumus.

Švelnus gelis, kuris giliai valo odą ir pašalina makiažą, todėl oda tampa gaivi ir švari.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Valo, tonizuoja ir atgaivina 1 veiksmu 
 • Užtikrina gilų odos valymą, makiažo, riebalų pertekliaus ir nešvarumų pašalinimą
 • Sudėtyje yra agurkų – vėsinančių, raminančių ir turinčių antioksidantų
 • Oda tampa švelni, gaivi, subalansuota pH atžvilgiu ir neišsausėja

Tai jums patiks

Kai kalbama apie kasdienę odos priežiūrą, greiti ir paprasti sprendimai yra geriausi. Kaip šis - 3 viename „essentials by ARTISTRY" gelio prausiklis, kuris vienu metu valo, tonizuoja ir gaivina. Šis vandens pagrindu gelis be riebalų giliai ir veiksmingai valo ir tonizuoja odą ir palieka gaivos bei švelnumo pojūtį bei subalansuoja pH. Jo švelnios formulės sudėtyje dera antioksidantinį ir antimikrobinį poveikį turintis agurkas ir raminantieji tikrieji alavijai, kurie suteikia veidui gaivumo ir gerai drėkina. Tai yra greita, veiksminga ir patogi odos priežiūra!

Verta žinoti

 • 97 proc. sumažėja riebalų po pirmojo naudojimo
 • 84 proc. sumažėja riebalų po 60 minučių

Pagrindinės ypatybės

 • Patogus ir veiksmingas gaminys, skirtas rytinei ir vakarinei odos priežiūrai
 • Lengva putojanti formulė be sulfatų, skirta purvui, riebalams, makiažo likučiams nuvalyti
 • Padeda kontroliuoti riebalus, sumažina blizgesį, subalansuoja odos pH

Naudojimo būdas

 • Šiltu vandeniu suvilgykite veidą ir rankas.
 • Išspauskite migdolo dydžio prausiklio kiekį į delną ir patrinkite, kad suputotų.
 • Švelniai įmasažuokite į veidą ir kaklą.
 • Kruopščiai išskalaukite.

Sudėtis

 • Agurkas - antioksidantinį ir antimikrobinį poveikį turinti medžiaga
 • Tikrieji alavijai - gerai žinomas vėsinantis, raminantis ingredientas
 • Barbadosinės vyšnios ekstraktas iš NUTRILITE™ ūkių - pasižymi labai dideliu antioksidaciniu poveikiu. Tai yra gausus, natūralus antioksidanto vitamino C šaltinis.
 • Perilės lapų ekstraktas - natūrali raminamoji medžiaga

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl gelio prausiklis yra geriau nei muilo gabalėlis ir vanduo?

Kiekvieną dieną, jūsų oda yra veikiama oro nešvarumų, makiažo, prakaito ir aplinkos teršalų. Jei norite, kad jūsų oda būtų geros būklės, privalote kiekvieną dieną šiuos nešvarumus nuvalyti prausikliu. Kadangi jau supratote, jog nuprausti veidą vandeniu nepakanka, švelnus prausiklis be sulfatų paruošia odą kitų gaminių, naudojamų po valymo, naudai užtikrinti. Kadangi nenorite, kad oda taptų dar riebesnė, gelio prausikliu išvalysite odos riebalus, todėl veidas išliks atgaivintas. Jis taip pat padeda pašalinti negyvas odos paviršiaus ląsteles. Mūsų putojanti būtinoji ARTISTRY priemonė - gelio prausiklis tai daro geriau nei muilo gabalėlis. Šis gaminys yra švelni, bet veiksminga jo alternatyva. Muilo gabalėlis keičia ir sutrikdo natūralią odos rūgščių dangą, todėl odos paviršius nenatūraliai pabrinksta. Be to, dėl tokio barjero suardymo oda netenka natūralios drėgmės ir odoje suintensyvėja bakterijų dauginimasis bei spuogų formavimasis. Be to, mūsų gelio prausiklis yra sukurtas pagal strategišką formulę ir palaiko natūralią odos 5,5 pH pusiausvyrą priešingai muilo gabalėliui. Jei palaikote tinkamą savo odos pH pusiausvyrą, daug mažiau tikėtina, kad ji taps pernelyg riebi arba pernelyg sausa.

Mano oda yra itin jautri, ar aš vis tiek galiu naudoti gelio prausiklį?

Taip, galite. Skirtingai nuo daugelio gelio prausiklių rinkoje, mūsų technologija, siekiant, kad oda neišsausėtų, yra sukurta strategiškai, tam panaudojant raminamąsias medžiagas ir paviršinio aktyvumo medžiagas be sulfatų. Taip pat gelio prausiklio sudėtyje yra ARTISTRY patentuotas anti-dirginimo kompleksas, pagamintas iš šiso (perilės) ir alavijų, skirtų odai nuraminti.

Ar gaminiai buvo bandomi su gyvūnais?

Nei vienas gaminys nebuvo bandomas su gyvūnais.

Ar sudėtyje yra kokių nors gyvūninių sudedamųjų dalių?

Ne. Šių formulių sudėtyje nėra jokių gyvūninių sudedamųjų dalių.

Kokie klinikinių ar laboratorinių tyrimų patvirtinimai yra galimi šiems gaminiams?

Kaip visada, ARTISTRY ™ gaminiai buvo kliniškai išbandyti dėl saugaus naudojimo, jei naudojami pagal nurodymus. Taip pat, siekiant parengti pagrįstus patvirtinimus, buvo atliekami kiekvieno gaminio klinikiniai vertinimai.

Kodėl gelio prausiklis yra geriau nei muilo gabalėlis ir vanduo?

Kiekvieną dieną, jūsų oda yra veikiama oro nešvarumų, makiažo, prakaito ir aplinkos teršalų. Jei norite, kad jūsų oda būtų geros būklės, privalote kiekvieną dieną šiuos nešvarumus nuvalyti prausikliu. Kadangi jau supratote, jog nuprausti veidą vandeniu nepakanka, švelnus prausiklis be sulfatų paruošia odą kitų gaminių, naudojamų po valymo, naudai užtikrinti. Kadangi nenorite, kad oda taptų dar riebesnė, gelio prausikliu išvalysite odos riebalus, todėl veidas išliks atgaivintas. Jis taip pat padeda pašalinti negyvas odos paviršiaus ląsteles. Mūsų putojanti būtinoji ARTISTRY priemonė - gelio prausiklis tai daro geriau nei muilo gabalėlis. Šis gaminys yra švelni, bet veiksminga jo alternatyva. Muilo gabalėlis keičia ir sutrikdo natūralią odos rūgščių dangą, todėl odos paviršius nenatūraliai pabrinksta. Be to, dėl tokio barjero suardymo oda netenka natūralios drėgmės ir odoje suintensyvėja bakterijų dauginimasis bei spuogų formavimasis. Be to, mūsų gelio prausiklis yra sukurtas pagal strategišką formulę ir palaiko natūralią odos 5,5 pH pusiausvyrą priešingai muilo gabalėliui. Jei palaikote tinkamą savo odos pH pusiausvyrą, daug mažiau tikėtina, kad ji taps pernelyg riebi arba pernelyg sausa. Mano oda yra itin jautri, ar aš vis tiek galiu naudoti gelio prausiklį? Taip, galite. Skirtingai nuo daugelio gelio prausiklių rinkoje, mūsų technologija, siekiant, kad oda neišsausėtų, yra sukurta strategiškai, tam panaudojant raminamąsias medžiagas ir paviršinio aktyvumo medžiagas be sulfatų. Taip pat gelio prausiklio sudėtyje yra ARTISTRY patentuotas anti-dirginimo kompleksas, pagamintas iš šiso (perilės) ir alavijų, skirtų odai nuraminti. Ar gaminiai buvo bandomi su gyvūnais? Nei vienas gaminys nebuvo bandomas su gyvūnais. Ar sudėtyje yra kokių nors gyvūninių sudedamųjų dalių? Ne. Šių formulių sudėtyje nėra jokių gyvūninių sudedamųjų dalių. Kokie klinikinių ar laboratorinių tyrimų patvirtinimai yra galimi šiems gaminiams? Kaip visada, ARTISTRY ™ gaminiai buvo kliniškai išbandyti dėl saugaus naudojimo, jei naudojami pagal nurodymus. Taip pat, siekiant parengti pagrįstus patvirtinimus, buvo atliekami kiekvieno gaminio klinikiniai vertinimai.

Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!

Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Daugiau informacijos

Registruotas klientas

Kainodara: +10 %

Registracija: nemokama

Daugiau informacijos

Svečias

Kainodara: +25 %

Registracija: nereikalinga

Daugiau informacijos

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą,  spauskite čia.