L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis

L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis (0001)
L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis (0001)
AMWAY HOME™ L.O.C.™
0001
1 l

Mūsų geriausiai parduodamas produktas, skirtas kasdieniam daugumos paviršių valymui, atsirado dėl natūralios kilmės sudedamųjų medžiagų panaudojimo. Jo koncentruotoje formulėje nėra fosfatų, stiprių rūgščių, o taip pat chloro baliklių.

Valiklis „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ susidoros su bet kokio tipo purvu, nešvarumais, nuosėdomis ir apnašomis nepalikdamas braižančių likučių.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Valo veiksmingai, susidoroja su bet kokio tipo purvu, nešvarumais, nuosėdomis ir apnašomis, kad paviršiai taptų švarūs ir švytėtų. Tai reiškia, kad jums nereikės jo nuplauti.
 • Namai taps kaip niekada švarūs, natūraliai gaivūs ir saugūs dėl natūraliai išgautų itin veiksmingų valomųjų medžiagų.
 • Lengviau įveiksite visas valymo užduotis, taip yra dėl formulės universalumo ir naudojimo galimybių.
 • Nepalieka galinčių paviršius pažeisti nuosėdų, nes sudėtyje nėra fosfatų, agresyvių rūgščių ar chloro baliklio, produktas yra visiškai biologiškai skaidus.

Tai Jums patiks

Jei norite, kad namai būtų švarūs ir saugūs jums ir jūsų šeimai, rinkitės „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ valiklį. Šis universalus valiklis veiksmingai ir ekonomiškai nuvalys purvą, nešvarumus, nuosėdas ir apnašas nuo visų paviršių, kuriuos galima nuplauti. Dėl natūralių sudėtinių medžiagų koncentracijos ir nenaudojamų agresyvių bei kenksmingų cheminių priemonių šis produktas yra pakankamai švelnus, kad ant odos nesukeltų ir nepaliktų jokių agresyvių ar toksiškų likučių. Universalus, veiksmingas, švelnus ir nekenkiantis aplinkai – ar verta stebėtis, kad universaliu valikliu „Multi-Purpose Cleaner“ jau daugiau nei penkiasdešimt metų pasitiki šeimos iš viso pasaulio?

Verta žinoti

 • „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ valiklis buvo pirmasis AMWAY prekės ženklo geriausias ir populiariausias perkamas produktas – jau kelios kartos naudojasi juo visame pasaulyje.
 • Su „AMWAY BIOQUEST FORMULA“ formule. „BIOQUEST FORMULA“ produktuose naudojamos itin aktyvios veikliosios medžiagos, gautos iš gamtinių šaltinių ir užtikrinančios nepriekaištingą valymo rezultatą nekenkdamos aplinkai.
 • Akredituotas JAV Aplinkos apsaugos agentūros („Environment Protection Agency“, EPA) ir „SAFER CHOICE“ programos, tai reiškia, kad produkto formulėje yra medžiagų, saugesnių žmogaus sveikatai ir aplinkai nei kituose įprastuose tokio paties tipo produktuose.
 • Tarptautinė muilų, valymo priemonių ir priežiūros produktų asociacija („International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products“, AISE) sertifikatu patvirtino, kad „AMWAY HOME“ šeimos produktai atitinka jų aplinkos, socialinius ir ekonominius standartus.

Pagrindinės ypatybės

 • Su didelės koncentracijos formule, į kurios sudėtį įeina natūraliai išgautos medžiagos (pvz., kokosų aliejus ir druska).
 • Tinka visiems plaunamiems paviršiams, įskaitant vonią ir virtuvę, sienas, dažytą medį ir kitus namų apyvokos daiktus.
 • Švarus ir gaivus aromatas su esenciniais aliejais.
 • Visiškai biologiškai skaidus, sudėtyje nėra fosfatų, agresyvių rūgščių ar chloro baliklio.

Naudojimo būdas

Valiklį „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ galima naudoti valyti tualetams, vonioms, glazūruotoms plytelėms, kriauklėms, dušams ir marmuriniams paviršiams. Taip pat juo saugiai nuvalysite kaitlentlę, virtuvės stalviršius, plaunamas sienas, durų rankenas, telefonus, šiukšlių dėžes ir dažytą medį.

 • Bendrajam valymui užteks įpilti 30 ml „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ valiklio į kibira su 5 litrais vandens. Paviršius nuplaukite ir nusausinkite kaip įprasta. Nereikia skalauti!
 • Pavasarinio valymo metu naudokite „AMWAY Pistol Grip Sprayer“ buteliuką ir įpilkite 450 ml vandens iki 9:1 linijos. Pilkite valiklio „Multi-Purpose Cleaner“ iki 500 ml linijos. Po to tiesiog nupurkškite ir sausai nušluostykite paviršius.
 • Kaip rankų valiklį naudokite nepraskiesdami, po to rankas nusiplaukite po vandeniu.

Komponentai

Sudedamosios Dalies Pavadinimas CAS # Bendras pavadinimas / funkcija
Water 7732-18-5 vanduo
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Sodium Chloride 7647-14-5 valgomoji druska
Citric Acid 77-92-9 organinė rūgštis (pH kontrolė)
Fragrance Proprietary - see IFRAorg.org aromatas
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 konservantas
Methylisothiazolinone 2682-20-4 konservantas

Dažnai užduodami klausimai

Girdėjau, kad universalus reiškia, kad iš tikrųjų netinka niekam. Ar tai tiesa?
Valiklio „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ atveju tai negali būti toliau nuo tiesos. Paprastai pasakius, valiklis „Multi-Purpose Cleaner“ buvo sukurtas šeimoms, kurios vertina švarą, saugumą ir ekonomiją namuose ir aplinkoje. „Multi-Purpose Cleaner“ patenkina visus šiuos poreikius, nekeldamas nei vienam iš jų pavojaus, ir tiesiog taupo vietą ant lentynos.

Ar yra kokių nors atsargumo priemonių, kurių reikėtų imtis naudojantis šiuo produktu?
Nepaisant aplinkosaugos įvertinimų ir fakto, kad valiklyje „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ naudojamos natūraliais būdais išgautos valomosios medžiagos, nėra saugu ar tinkama jį gerti. Formulė sukurta valymo darbams, tai reiškia, kad jos ingredientų koncentracija yra didesnė nei tinka vartoti žmonėms.

Ženklinimas

DĖMESIO. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir gali būti lengvai pašalinami. Toliau plauti akis. Esant dirginimui aplink akis: Vizito pas gydytoją atveju parodykite šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų.

Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!

L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Daugiau informacijos

Registruotas klientas

Kainodara: +10 %

Registracija: nemokama

Daugiau informacijos

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą,  spauskite čia.