Naudojate AMWAY produktus – pirkite juos tiesiogiai iš AMWAY kompanijos!

1. AMWAY kompanija siūlo papildomas nuolaidas, akcijas ir paskatinimo programas, tad pirkdami tiesiogiai galite sutaupyti.

2. Produktus gausite tiesiai į namus ar pasirinktą terminalą vos per 2-3 darbo dienas, tad nereikės gaišti laiko susitikimui su konsultantu.

3. Nėra jokių įsipareigojimų, neprivaloma daryti pastovių užsakymų ar atlikti kitų veiksmų.

4. O gal norite padidinti Jūsų pajamas? AMWAY kompanija siūlo puikias uždarbio galimybes!

NUOLAIDOS, AKCIJOS IR PASKATINIMO PROGRAMOS

Nuolaidos prekių grupėms:

Užsisakius AMWAY HOME serijų produktų (valikliai, skalbikliai, dozatoriai) už 50 taškų (PV) (tai sudaro apie 90 eur), pritaikoma momentinė 18 EUR nuolaida*. 

AMWAY HOME™ kolekcija

Užsisakius AMWAY HOME serijų produktų (valikliai, skalbikliai, dozatoriai) už 100 taškų (PV), pritaikoma momentinė 34 EUR nuolaida*.

xxx

Užsisakius BODY asmens higienos ir kūno priežiūros serijų produktų (Glister, G&H, Satinique ir Hymm) už 50 taškų (PV), (tai sudaro apie 90 eur) pritaikoma momentinė 18 EUR nuolaida*.

AMWAY BODY™ kolekcija

Užsisakius BODY asmens higienos ir kūno priežiūros serijų produktų (Glister, G&H, Satinique ir Hymm) už 100 taškų (PV), pritaikoma momentinė 34 EUR nuolaida*.

* - Nuolaida pritaikoma iš karto kiekvieno pirkimo metu.

Papildomos nuolaidos TIK naujokams:

Jei per pirmas 10 dienų nuo registracijos dienos padarysite užsakymą už 100 taškų (PV) t.y. apie 180 EUR, gausite papildomą 10% nuolaidą, jei už 200 taškų – net 72 EUR nuolaidą! Šiame pavyzdyje pateiktos galimos nuolaidos

Užsakymo suma taškais (PV) 100 200 200
Nuolaida už HOME 50 taškų (PV) užsakymą 18 EUR 18 EUR  
Nuolaida už HOME 100 taškų (PV) užsakymą     34 EUR
Nuolaida už BODY 50 taškų (PV) užsakymą 18 EUR    
Nuolaida už BODY 100 taškų (PV) užsakymą   34 EUR 34 EUR
Nuolaida už 100 taškų (PV) užsakymą* 18 EUR    
Nuolaida už 200 taškų (PV) užsakymą*   71 EUR 71 EUR
Plius registracijos mokestis** 10.80 EUR  (nereikės mokėti) 10.80 EUR  (nereikės mokėti) 10.80 EUR  (nereikės mokėti)
Sutaupote ~65 EUR ~134 EUR ~150 EUR

* - jei užsakymas padarytas per pirmas 10 dienų nuo registracijos dienos, taikoma TIK naujokams.

** - metinis registracijos mokestis (10,80 EUR) taikomas naujai užsiregistravusiems. Mokestis automatiškai pripliusuojamas prie pirmojo užsakymo. Jei naujokas per PIRMAS 10 DIENŲ nuo registracijos dienos padarys užsakymą už 50 taškų (PV) ar daugiau, registracija bus NEMOKAMA!

PASTABA: Pavyzdyje rodomi preliminarūs skaičiavimai.

Tai dar ne viskas! AMWAY kompanija taip pat siūlo ir daugiau papildomų paskatinimo programų, apie kurias Jūs galėsite sužinoti užsiregistravus AMWAY puslapyje

Nuo ko pradėti?

Paspauskite mygtuką “PRADĖTI REGISTRACIJĄ AMWAY PUSLAPYJE”. Užpildykite reikiamus laukelius. Jei reikia, langelyje RĖMĖJO NUMERIS įrašykite: 1573891

Langelio Rėmėjas gyvena kitoje šalyje varnele žymėti nereikia.

Ką turėtumėte žinoti?

Jei naujokas per PIRMAS 10 DIENŲ nuo registracijos dienos padarys užsakymą už 50 taškų (PV) ar daugiau, registracija NEMOKAMA! 

Jei planuojate pirkti Jums reikalingus produktus mažesniais kiekiais ir jūsų nedomina uždarbio galimybės, registruotis neverta, juos galite užsakinėti čia

Pirmojo užsakymo pristatymas nemokamas, nepriklausomai nuo užsakymo sumos. Kitų užsakymų pristatymas nemokamas, jei užsakymo suma 72 EUR ar daugiau.

Jei už užsakymą atsiskaitoma kreditine/debetine kortele pasirenkant namų/ofiso adresą, užsakymas pristatomas per 2 darbo dienas. Jei pasirenkamas pristatymas į OMNIVA terminalus - per 3 darbo dienas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis tel 8 612 12468 Žilvinas