ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas

ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas(117646)
ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas(117646)
ARTISTRY HYDRA-V™
117646
50 ml

Palepinkite savo odą gyvybiškai svarbia hidratacija ir ji taps švelni kaip šilkas.

Sodrus ir riebus, bet gaivus ir lengvas “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas yra puikus vaistas įsitempusiai, išsausėjusiai odai. Idealiai tinkantis normalios ir sausos odos tipams, “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas greitai įsigeria, padidina hidratacijos lygį ir visą dieną užtikrina gilų drėkinimą ir hidrataciją. Dėl lengvos, bet riebios konsistencijos “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamąjį drėkinamąjį kremą taip pat galima naudoti kaip naktinį kremą visiems odos tipams. 

Charakteristika

“ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas suteikia puikią hidratacijos ir gilaus drėkinimo pusiausvyrą. Lengva kremo konsistencija užtikrina greitą absorbciją ir rezultatus, o riebi – drėgmę į gilius odos sluoksnius, kuri kovoja su streso ir odos dehidratacijos padariniais ir palengvina sausos odos būklę. Rezultatas – greitas malonumas ir, tuo pačiu, ilgalaikis gydymas. 

Privalumai

  • Greita absorbcija, greitas poveikis. Lengvos konsistencijos “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas greitai įsigeria ir iš karto 197 % padidina odos hidratacijos lygį.
  • Nepertraukiama hidratacija. Teigiamas poveikis ištisas 24 valandas, todėl oda gerai jaučiasi ir dieną, ir naktį. Naudojant “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamąjį drėkinamąjį kremą, oda tampa švelni šilkinė ir įsotinta vandeniu visą dieną.
  • Raminantis poveikis. “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas giliai įsotina odą vandeniu, oda tampa nuraminta, pailsėjusi ir pamaitinta.
  • Idealiai tinka išsausėjusiai, įsitempusiai arba sausai odai. “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas nuramina odą ir neleidžia jai išsausėti.
  • Plačiai išbandytas.“ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas buvo alergologiškai ir dermatologiškai išbandytas.
  • Be juodų spuogų. Reiškia, kad poros nėra užkimštos, o oda gali laisvai kvėpuoti. 

Komponentai

Norvegijos fiordų vanduo, esantis “ARTISTRY” išskirtinėje “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje, reiškia, kad odą vandeniu įsotinantys ingredientai yra greitai ir efektyviai pristatotomi ten, kur jų reikia odai. Dėl tokios greitos absorbcijos ir įsotinimo vandeniu padidėja hidratacijos lygis. Havajų acai uogos ir mūsų drėkinančiosios liposomos, padėdamos išlaikyti sudrėkintą odą ir stiprindamos odos gebėjimą išlaikyti drėgmę laikui bėgant,užtikrina, kad teigiamas hidratacijos poveikis būtų ne trumpalaikis. Specialiai sukurti ingredientai ir antioksidantai, ypač pritaikyti išsausėjusiai ar sausai odai, palengvina odos būklę ir užtikrina, kad ji taptų ir atrodytų nuraminta, švelni ir lygi. 

Siūlomas naudojimo būdas

Kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą, pirštų galais tolygiai ištepkite visą veidą (stengdamosi vengti paakių srities). Jei norite didžiausios naudos, naudokite po to, kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą “ARTISTRY HYDRA-V” gaiviu putojančiu prausikliu ir “ARTISTRY HYDRA-V” gaiviu toniku, o po to odą ištepkite “ARTISTRY HYDRA-V” būtinu koncentruotu odos serumu. “ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas gali būti naudojamas ryte, kaip dieninis drėkiklis, o vakare – kaip naktinis kremas.

Produkto naudojimo patarimas: Jei atsiranda laikinas sausumas (pvz., sausumas, kurį sukelia temperatūros ar drėgnumo pakitimai keičiantis sezonams, dėl kelionių lėktuvu, ligų ir pan.), savo odos priežiūros sistemą papildykite naudingais, Jums tinkančiais “ARTISTRY HYDRA-V” produktais – “ARTISTRY HYDRA-V” odą vandeniu įsotinančiomis priemonėmis – gaiviu geliu, maitinamuoju gelio pavidalo kremu arba atkuriamuoju drėkinamuoju kremu.

Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!

ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Daugiau informacijos

Registruotas klientas

Kainodara: +10 %

Registracija: nemokama

Daugiau informacijos

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą,  spauskite čia.