ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas

ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas(117646)
ARTISTRY HYDRA-V™ atkuriamasis drėkinamasis kremas(117646)
ARTISTRY HYDRA-V™
117646
50 ml

Palepinkite savo odą gyvybiškai svarbia hidratacija ir ji taps švelni kaip šilkas.

Sodrus ir riebus, bet gaivus ir lengvas “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas yra puikus vaistas įsitempusiai, išsausėjusiai odai. Idealiai tinkantis normalios ir sausos odos tipams, “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas greitai įsigeria, padidina hidratacijos lygį ir visą dieną užtikrina gilų drėkinimą ir hidrataciją. Dėl lengvos, bet riebios konsistencijos “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamąjį drėkinamąjį kremą taip pat galima naudoti kaip naktinį kremą visiems odos tipams. 

Charakteristika

“ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas suteikia puikią hidratacijos ir gilaus drėkinimo pusiausvyrą. Lengva kremo konsistencija užtikrina greitą absorbciją ir rezultatus, o riebi – drėgmę į gilius odos sluoksnius, kuri kovoja su streso ir odos dehidratacijos padariniais ir palengvina sausos odos būklę. Rezultatas – greitas malonumas ir, tuo pačiu, ilgalaikis gydymas. 

Privalumai

 • Greita absorbcija, greitas poveikis. Lengvos konsistencijos “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas greitai įsigeria ir iš karto 197 % padidina odos hidratacijos lygį.
 • Nepertraukiama hidratacija. Teigiamas poveikis ištisas 24 valandas, todėl oda gerai jaučiasi ir dieną, ir naktį. Naudojant “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamąjį drėkinamąjį kremą, oda tampa švelni šilkinė ir įsotinta vandeniu visą dieną.
 • Raminantis poveikis. “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas giliai įsotina odą vandeniu, oda tampa nuraminta, pailsėjusi ir pamaitinta.
 • Idealiai tinka išsausėjusiai, įsitempusiai arba sausai odai. “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas nuramina odą ir neleidžia jai išsausėti.
 • Plačiai išbandytas.“ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas buvo alergologiškai ir dermatologiškai išbandytas.
 • Be juodų spuogų. Reiškia, kad poros nėra užkimštos, o oda gali laisvai kvėpuoti. 

Komponentai

Norvegijos fiordų vanduo, esantis “ARTISTRY” išskirtinėje “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje, reiškia, kad odą vandeniu įsotinantys ingredientai yra greitai ir efektyviai pristatotomi ten, kur jų reikia odai. Dėl tokios greitos absorbcijos ir įsotinimo vandeniu padidėja hidratacijos lygis. Havajų acai uogos ir mūsų drėkinančiosios liposomos, padėdamos išlaikyti sudrėkintą odą ir stiprindamos odos gebėjimą išlaikyti drėgmę laikui bėgant,užtikrina, kad teigiamas hidratacijos poveikis būtų ne trumpalaikis. Specialiai sukurti ingredientai ir antioksidantai, ypač pritaikyti išsausėjusiai ar sausai odai, palengvina odos būklę ir užtikrina, kad ji taptų ir atrodytų nuraminta, švelni ir lygi. 

Siūlomas naudojimo būdas

Kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą, pirštų galais tolygiai ištepkite visą veidą (stengdamosi vengti paakių srities). Jei norite didžiausios naudos, naudokite po to, kai būsite nuvaliusios ir tonizavusios odą “ARTISTRY HYDRA-V” gaiviu putojančiu prausikliu ir “ARTISTRY HYDRA-V” gaiviu toniku, o po to odą ištepkite “ARTISTRY HYDRA-V” būtinu koncentruotu odos serumu. “ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas gali būti naudojamas ryte, kaip dieninis drėkiklis, o vakare – kaip naktinis kremas.

Produkto naudojimo patarimas: Jei atsiranda laikinas sausumas (pvz., sausumas, kurį sukelia temperatūros ar drėgnumo pakitimai keičiantis sezonams, dėl kelionių lėktuvu, ligų ir pan.), savo odos priežiūros sistemą papildykite naudingais, Jums tinkančiais “ARTISTRY HYDRA-V” produktais – “ARTISTRY HYDRA-V” odą vandeniu įsotinančiomis priemonėmis – gaiviu geliu, maitinamuoju gelio pavidalo kremu arba atkuriamuoju drėkinamuoju kremu.
Kaip nusipirkti?

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Registruotas klientas

Kainodara: +10 %*

Registracija: nemokama

Kuo Jums tai naudinga:

 • Nemokama registracija
 • Specialios akcijos lojaliems klientams
 • Nemokamas pristatymas, kai užsakymo suma 49 eurų ir daugiau
 • Pristatymo kaina 3.70-4.40 € (kai užsakymas iki 49 €)

* Pasiūlymas KLIENTUI

Naujienų prenumeratoriams – dovanos!

5 € vertės nuolaida visiems, kas užsiprenumeruos Amway naujienlaiškį ir sutiks gauti naujienas. Sužinokite pirmi ir mėgaukitės!

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Kuo Jums tai naudinga:

 • Įsigykite kokybiškus kasdienio naudojimo produktus greitai ir patogiai 24/7
 • Papildomo uždarbio galimybė žemos rizikos, žemų kaštų verslo modeliu
 • Atrasite geresnį darbo ir asmeninio gyvenimo balansą
 • Galite rinktis, ar skirti šiam verslui visą, ar dalį dienos
 • Visokeriopa rėmėjų pagalba, mokymo įrankiai ir programėlės
 • Išplėskite savo klientų bazę pasiūlydami jiems patogų on-line apsipirkimą
 • Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 72 €
 • Pristatymo kaina 3.70-4.40 € (kai užsakymas iki 72 €) 

Naujai besiregistruojančiam Nariui+ Amway kompanija siūlo startines nuolaidas, pateikus pirmą užsakymą per 10 dienų nuo registracijos:

 • Nemokamą registraciją, jeigu užsakymas pasieks 100 PV (apie 200 €) arba daugiau.
 • 15% nuolaidą užsakymams nuo 200 iki 300 PV – papildomai prie nemokamos registracijos.
 • Dovanų kuponus kito mėnesio užsakymams.

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą, .