ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas tik už 36,51 €

ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas(117649)
ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas(117649)
117649
15 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 36,51 €

Mažina akių paburkimą ir tamsius ratilus po akimis ir žymiai pagerina hidrataciją. 

“ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas - tai intensyviai įsotinantis vandeniu neriebus gelio pavidalo kremas, kuris iš karto atgaivina ir suteikia ilgalaikį drėkinimą aplink akis. Šis gelio pavidalo kremas yra lengvas ir šilkinis, o tai reiškia, kad greitai įsigeria ir gali greitai ir efektyviai įsotinti odą vandeniu.“ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas, kuris tinka visiems odos tipams, gali būti naudojamas pagal poreikį visą dieną, kai reikia, pagerindamas hidrataciją bet kur ir bet kada. 

Charakteristika

Akys ir oda aplink jas yra geriausias mūsų bendros savijautos požymis. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas šią vietą intensyviai įsotina vandeniu ir oda tampa gyvybingesnė, elastingesnė, be tamsių ratilų ir nepaburkusi. Dėl lengvos, šilkinės gelio pavidalo kremo konsistencijos kremas greitai įsigeria ir turi greitą teigiamą poveikį. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas buvo sukurtas siekiant palengvinti ir dėl odos išsausėjimo atsirandantį diskomfortą, o tai reiškia, kad pagalba šiai svarbiai ir jautriai vietai yra visada po ranka.  

Privalumai

  • Iš karto padidėjęs hidratacijos lygis ir pagerėjusi išvaizda. Užtenka panaudoti vieną kartą ir hidratacijos lygis padidėja 67 %.
  • Vos vieną kartą panaudojusios “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantį paakių gelio pavidalo kremą, pastebėsite, kad paakių sritis tapo skaistesnė, o akys atrodo plačiai atmerktos.
  • Nepertraukiama hidratacija. Teigiamas poveikis ištisas 24 valandas, oda tampa ir atrodo elastingesnė ir lygesnė. Jeigu reikia papildomos hidratacijos visą dieną, “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantį paakių gelio pavidalo kremą galima pagal poreikį naudoti ir netgi nenuvalius makiažo.
  • Sumažina diskomfortą ir padeda pašalinti trūkumus. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas palengvina dėl odos išsausėjimo atsirandantį diskomfortą ir sumažina paburkimą ir tamsių ratilų atsiradimą po akimis, o šios jautrios vietos oda tampa nuraminta ir atrodo sveika, elastinga ir gyvybinga.
  • Plačiai išbandytas. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas buvo alergologiškai, dermatologiškai ir oftalmologiškai išbandytas.
  • Universalus ir saugus,“ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas tinka visiems odos tipams, taip pat ir jautriai odai, ir yra netgi saugus nešiojantiesiems kontaktinius lęšius. 

Komponentai

Dėl išskirtinėje “ARTISTRY” “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje esančio Norvegijos fiordų vandens oda gali iš karto pajusti teigiamą labai veiksmingų drėkinamųjų ingredientų poveikį. Jis užtikrina greitą odos išvaizdos pagerėjimą, o tada specialūs ingredientai – natrio hialuronatas ir mūsų drėkinančiosios liposomos – veikdami kartu padeda išlaikyti drėgmę, todėl poveikis odai gali būti jaučiamas ir matomas iki 24 valandų. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinančio paakių gelio pavidalo kremo sudėtyje taip pat yra sėmenų ir saldišaknės ekstrakto mišinys, kuris palengvina dėl odos išsausėjimo atsirandantį diskomfortą, o azijinės centelės ir karčiųjų apelsinų ekstraktas stiprina gležną odą aplink akis.

Siūlomas naudojimo būdas

Iš pakuotės ant pirštų ar į delną įspauskite žirnio dydžio produkto kiekį. Tada pirštų galais lengvais prisilietimais tepkite kremą palei akiduobes po ir aplink akis. Venkite tiesioginio kontakto su akimis. Jei norite pagyvinti pavargusias akis, “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinančiu paakių gelio pavidalo kremu dienos metu galite pasitepti ir pakartotinai. Jeigu tepate ant makiažo, švelniai uždėkite mažą kiekį toje pačioje vietoje ir leiskite natūraliai įsigerti.

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 36,51 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

GAUK PASIŪLYMĄ!