ARTISTRY HYDRA-V™ Power System riebiai ir mišriai odai tik už 108,11 €

ARTISTRY HYDRA-V™ Power System riebiai ir mišriai odai(119688)
ARTISTRY HYDRA-V™ Power System riebiai ir mišriai odai(119688)
ARTISTRY HYDRA-V™
119688
1 rinkinys
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 137,11 €
Jūsų kaina: 108,11 €

Padidinkite “ARTISTRY HYDRA-V” poveikį, drėkindami ir įsotindami vandeniu riebią ir mišrią odą, kuri tampa švelnesnė, lygesnė ir elastingesnė ir atrodo natūraliai matinė kaip niekada anksčiau.

“ARTISTRY HYDRA-V” “Power System” riebiai ir mišriai odai yra supaprastinta, lengvai naudojama 3 veiksmų sistema, kuri buvo specialiai sukurta siekiant pasirūpinti riebios arba mišrios odos tipais. Ją sudaro veiksmingų produktų rinkinys – “ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas, “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis gelis ir “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas– kurie buvo specialiai sukurti siekiant pasirūpinti riebios arba mišrios odos tipais. Šie produktai, veikdami kartu, efektyviai įsotina odą vandeniu ir tuo pačiu susidoroja su riebiomis vietomis ir neleidžia atsirasti blizgesiui. 

Charakteristika

“ARTISTRY HYDRA-V” “Power System” apima viską – gerina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, padeda odai atrodyti natūraliai matinio atspalvio ir suteikia specialią priežiūrą jautriai paakių sričiai.

“ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumassu mūsų “Hydra” kompleksu, taip pat mineralais ir vitaminais, stiprina ir optimizuoja natūralų odos hidratacijos procesą. “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis gelis vėsina ir atnaujina odą ir stabdo riebalų pertekliaus gamybą bei neleidžia odai staiga pradėti blizgėti, o “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas greitai ir efektyviai įsotina odą aplink akis vandeniu ir neleidžia akims paburkti ir atsirasti tamsiems ratilams po jomis. 

Privalumai

  • Iš karto pagerėjusi hidratacijaOda nuo produktų panaudojimo momento atrodo gaivesnė ir gyvybingesnė.
  • Hidratacijos nauda visą dieną. Kai produktai naudojami kartu, jie suteikia hidrataciją iki 24 valandų, o tai reiškia, kad oda atrodys ir bus gražesnė visą dieną ir naktį.
  • Hidratacijos užtikrinimas. Gaivinančio gelio vėsinamosios savybės ir gebėjimas apriboti riebalų gamybą reiškia, kad oda gali būti ir įsotinta vandeniu, ir tuo pačiu išlikti ir atrodyti natūraliai matinė. 

Komponentai

Visų “Power System” sistemos produktų sudėtyje yra Norvegijos fiordų vandens, esančio mūsų išskirtinėje “ARTISTRY HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje. Jis greitai ir efektyviai atnaujina odą tyru vandeniu ir iš karto suteikia teigiamą poveikį odos išvaizdai ir pojūčiui. Būtino koncentruoto odos serumo sudėtyje esantis patentuotas “ARTISTRY Hydra” kompleksas ir Himalajų rožinių uolienų mineralai pamaitina odą, padėdami odos ląstelėms pernešti ir aprūpinti vandeniu tas vietas, kurioms jo reikia. Natūralūs jūriniai ingredientai, esantys gaivaus gelio sudėtyje, padeda kontroliuoti riebalų pertekliaus gamybą, o tai reiškia, kad riebios vietos ir staiga atsiradęs blizgesys yra griežtai kontroliuojami, o oda išlieka natūraliai matinė visą dieną. 

Siūlomas naudojimo būdas

“Power System” produktai, skirti riebiai ir mišriai odai, turėtų būti naudojami tokia tvarka:

  • Gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas: 2-3 kartus išspauskite ant pirštų galų; tolygiai ištepkite nuvalytą ir tonizuotą odą.  
  • Gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas: Lengvais prisilietimais tepkite kremą po ir aplink akis palei akiduobes, vengdamos tiesioginio kontakto su akimis.
  • Gaivinantis gelis: Pirštų galais tolygiai ištepkite visą veidą (stengdamosi išvengti akių srities).
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 137,11 €
Jūsų kaina: 108,11 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

.

PIRMIEJI sužinokite apie:

  • naujus produktus
  • akcijas
  • nuolaidas

Vos vienu paspaudimu užsisakykite prenumeratą per soc. tinklus!

Prenumeruodami patvirtinate, kad susipažinote su taisyklėmis.