ARTISTRY HYDRA-V™ Power System sausai odai tik už 111,51 €

ARTISTRY HYDRA-V™ Power System sausai odai(119687)
ARTISTRY HYDRA-V™ Power System sausai odai(119687)
ARTISTRY HYDRA-V™
119687
1 rinkinys

Laikinai nėra sandelyje

Įprasta kaina: 141,43 €
Kaina Jums: 111,51 €

Padidinkite “HYDRA-V” poveikį ir sudrėkinkite bei įsotinkite vandeniu sausą odą, kuri kaip niekada anksčiau atrodo ir tampa švelnesnė, lygesnė ir elastingesnė.  

“ARTISTRY HYDRA-V” “Power System” sausai odai yra supaprastinta, lengvai naudojama 3 veiksmų sistema, kuri buvo specialiai sukurta siekiant pagerinti sausos odos būklę. Ją sudaro veiksmingų produktų, kurie itin tinka sausai odai, rinkinys – “ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas, “ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas ir “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas. Šie trys produktai, veikdami kartu, drėkina odą ir sumažina sausos odos jaučiamą diskomfortą, ir tuo pačiu išpildo kiekvieną atnaujinimo – maitinimo – atgaivinimo spektro aspektą.

Charakteristika

“Power System” apima viską – gerina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, giliai drėkina ir suteikia specialią priežiūrą jautriai paakių sričiai.

“ARTISTRY HYDRA-V” koncentruotas serumas su mūsų “Hydra” kompleksu, taip pat mineralais ir vitaminais, stiprina ir optimizuoja natūralų odos hidratacijos procesą. “ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas sukuria tobulą greito įsotinimo vandeniu ir gilaus drėkinimo pusiausvyrą, todėl sausa oda tampa ir atrodo gaivi ir gyvybinga. “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas greitai ir efektyviai įsotina odą aplink akis vandeniu ir neleidžia akims paburkti ir atsirasti tamsiems ratilams po jomis. 

Privalumai

  • Stulbinanti ir iš karto pagerėjusi hidratacija. Kartu naudojant būtiną koncentruotą odos serumą ir maitinamąjį gelio pavidalo kremą, odos hidratacijos lygis iš karto padidėja ne mažiau kaip 197 %. Tai reiškia, kad oda nuo produktų panaudojimo momento atrodo gaivesnė ir gyvybingesnė.
  • Hidratacijos nauda visą dieną. Kiekvieną kartą panaudojus tiek būtiną koncentruotą odos serumą, tiek atkuriamąjį drėkinamąjį kremą, oda įsotinama vandeniu 24 valandoms, o tai reiškia, kad ji taps ir atrodys gražesnė visą dieną ir naktį.
  • Odos maitinimo rezultatai. “ARTISTRY” “HYDRA-V” “Power System” sistema sausai odai yra specialiai skirta pamaitinti gilesnius odos sluoksnius. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas ir “ARTISTRY” “HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremas yra skirti tiek drėkinti odai, tiek stiprinti jos gebėjimui išlaikyti ir “užrakinti” savyje drėgmę.

Komponentai

“ARTISTRY HYDRA-V” “Power System” sudėtyje esantis ingredientų derinys veikia tobulai ir harmoningai bei iš karto suteikia hidrataciją (atnaujina), sustiprina odos gebėjimą išlaikyti įsotintą vandenį (pamaitina) ir padeda įsisavinti ir išlaikyti drėgmę (atgaivina).

Visų “Power System” sistemos produktų sudėtyje yra šviežio Norvegijos fiordų vandens, esančio mūsų išskirtinėje “ARTISTRY HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje. Ji greitai ir efektyviai atgaivina odą tyru vandeniu ir iš karto suteikia teigiamą poveikį odos išvaizdai ir pojūčiui. Būtino koncentruoto odos serumo sudėtyje esantis patentuotas “ARTISTRY” “Hydra” kompleksas ir Himalajų rožinių uolienų mineralai pamaitina odą, padėdami odos ląstelėms pernešti ir aprūpinti vandeniu tas vietas, kurioms jo reikia. “ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbaus koncentruoto odos serumo sudėtyje esančios Havajų acai uogos ir mūsų drėkinančiosios liposomos ir“ARTISTRY HYDRA-V” atkuriamasis drėkinamasis kremasatgaivina odą ir “užrakina” joje esančią drėgmę, odai suteikdami įsotintos vandeniu odos išvaizdą ir pojūtį. 

Siūlomas naudojimo būdas

“Power System” produktai, skirti sausai odai, turėtų būti naudojami tokia tvarka:

  • Gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas: 2-3 kartus išspauskite ant pirštų galų; tolygiai ištepkite nuvalytą ir tonizuotą odą.
  • Gaivinantis paakių gelio pavidalo kremas: Lengvais prisilietimais tepkite kremą po ir aplink akis palei akiduobes, vengdamos tiesioginio kontakto su akimis.
  • Atkuriamasis drėkinamasis kremas: Pirštų galais tolygiai ištepkite visą veidą (vengdamos akių srities).

Laikinai nėra sandelyje

Įprasta kaina: 141,43 €
Kaina Jums: 111,51 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

.

PIRMIEJI sužinokite apie:

  • naujus produktus
  • akcijas
  • nuolaidas

Vos vienu paspaudimu užsisakykite prenumeratą per soc. tinklus!

Prenumeruodami patvirtinate, kad susipažinote su taisyklėmis.