ARTISTRY HYDRA-V™ gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas tik už 52,50 €

ARTISTRY HYDRA-V™ gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas(117650)
ARTISTRY HYDRA-V™ gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas(117650)
ARTISTRY HYDRA-V™
117650
30 ml
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 66,59 €
Jūsų kaina: 52,50 €

Sudėtyje esantys nesugadinti natūralūs ingredientai sustiprina ir optimizuoja natūralų odos hidratacijos procesą, o vitaminai ir mineralai pamaitina odą. 

“ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas, kuris tinka visiems odos tipams (taip pat ir jautriai odai) yra veiksminga priemonė, padedanti atnaujinti, pamaitinti ir pagyvinti odą. “ARTISTRY” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas, sudarytas iš patentuoto retų ir nesugadintų ingredientų derinio, kuris padeda padidinti odos hidratacijos lygį, ir maitinančio vitaminų ir mineralų mišinio, turi greitą teigiamą ilgalaikį poveikį. 

Charakteristika

“ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas yra sukurtas pagal patentuotus mokslinius metodus, formules ir yra sudarytas iš specialių natūralių ingredientų mišinių. Šie ingredientai yra mėlynuose lengvo serumo rutuliukuose, kurie atsiveria produktą paskirstant arba tepant ant odos. Rezultatas – gaivų pojūtį suteikiantis serumas, kuris yra lengvas, lengvai įsigeriantis į odą ir tinkamas visiems odos tipams – pradedant jautria ar sausa, baigiant mišria ir riebia oda. 

Privalumai

  • Iš karto padidėjusi hidratacija. Hidratacijos lygis yra padidinamas iki 184 % iš karto po vieno panaudojimo.
  • Naudingas visą parą.“ARTISTRY” “HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas suteikia ilgalaikę hidrataciją iki 24 valandų*, todėl oda tampa ir atrodo geriau visą dieną ir naktį.
  • Įrodytas odos atspalvio ir tekstūros pagerėjimas. 28 dienų klinikinis tyrimas atskleidė, kad “ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas atkuria odos viršutinių sluoksnių ląstelių sistemą, todėl odos atspalvis tampa tolygesnis ir lygesnis, o oda švelnesnė.
  • Plačiai išbandytas. “ARTISTRY HYDRA-V” gyvybiškai svarbus koncentruotas odos serumas buvo alergologiškai ir dermatologiškai išbandytas.
  • Tinka visiems odos tipams, įskaitant sausą, mišrią, riebią ir netgi jautrią odą.
  • Be juodų spuogų. Reiškia, kad poros nėra užkimštos, o oda gali laisvai kvėpuoti.

* Kai naudojamas su kitais “Power System” produktais

Komponentai

Šviežias Norvegijos fiordų vanduo,esantis išskirtinėje “ARTISTRY HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje, užtikrina, kad oda būtų greitai ir efektyviai įsotinta vandeniu, o rezultatai yra matomi iš karto. Havajų acai uogos ir “ARTISTRY” drėkinančiosios liposomos iš karto suteikia teigiamą drėkinimo poveikį, o tai reiškia, kad, svarbiausia, oda yra ir įsotinta vandeniu, ir sudrėkinta. Kartu “Hydra” kompleksas ir Himalajų rožinių uolienų mineralai optimizuoja ir stiprina natūralų odos gebėjimą išlaikyti drėgmę ir suteikia ilgalaikį gilų teigiamą poveikį odos išvaizdai ir pojūčiui. 

Siūlomas naudojimo būdas

2-3 kartus išspauskite ant savo pirštų galų, o tada tolygiai ištepkite nuvalytą ir tonizuotą odą. Ištepkite visą veidą į viršų nukreiptais judesiais. Jei norite didžiausios naudos, naudokite ryte ir vakare, po to, kai būsite tonizavusios odą “ARTISTRY HYDRA-V” gaivinančiu toniku, o tada naudokite drėkiklį, gelio pavidalo kremą arba kremą iš “ARTISTRY HYDRA-V” asortimento.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 66,59 €
Jūsų kaina: 52,50 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

.

PIRMIEJI sužinokite apie:

  • naujus produktus
  • akcijas
  • nuolaidas

Vos vienu paspaudimu užsisakykite prenumeratą per soc. tinklus!

Prenumeruodami patvirtinate, kad susipažinote su taisyklėmis.