ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” su kremais tik už 212,41 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” su kremais(253580)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” su kremais(253580)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™
253580
1 rinkinys
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 269,40 €
Jūsų kaina: 212,41 €

Vos vieną savaitę panaudojusios “Power System” – veiksmingą keturių pačių efektyviausių ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ asortimento produktų derinį, tame tarpe apsauginį kremą, pagerintą kremą, paakių kremą ir koncentruotą serumą, pastebėsite, kad oda atrodo žymiai jaunesnė.

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” – tai anti-senėjimo revoliucija odos priežiūros srityje. Tų, kurios naudoja šį veiksmingą keturių labai efektyvių produktų derinį, oda pastebimai atjaunėja vos per vieną savaitę. Įrodyta, kad naudojant “Power System”, kuris yra optimalus odos maitinimo, drėkinimo bei apsaugos derinys, pasiekiami greiti rezultatai. Tos, kurioms reikia greitų rezultatų ir kurios stengiasi, kad jų oda būtų gražesnė, laikantis odos priežiūros režimo, “Power System” yra papildomas “privalomas turėti” gaminys.

Privalumai

·         Jauniau atrodanti oda. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad 81 % moterų sutiko su teiginiu, kad “Power System” dėka oda atjaunėjo vos po vienos savaitės (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

·         Mažiau smulkių raukšlelių ir raukšlių. 78 % tyrime dalyvavusių moterų sakė, kad po vienos savaitės “Power System” naudojimo sumažėjo smulkių raukšlelių ir raukšlių (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

·         Švelnesnė oda. 96 % tyrime dalyvavusių moterų pastebėjo, kad vos po vienos savaitės “Power System” naudojimo oda tapo švelnesnė (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

·         Drėkinamojo kremo formulė. Pagerintas kremas ir apsauginis kremas idealiai tinka normaliai ir sausai bei sausai odai, nes ją nuramina ir suteikia didelę hidrataciją.

Komponentai

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” “Power System” – tai tobula gamtos gėrybių ir mokslo galios harmonija. “ARTISTRY” giliai įsiskverbė į gamtos lobyną ir išsiaiškino labai veiksmingų, daug antioksidantų turinčių sudedamųjų dalių, tokių kaip afrikietiškas baobabo medis, vietinių vadinamas “Gyvybės medžiu”, bei “LifeSirt”, augalinis ekstraktas iš Viduržemio jūros mirtos augalo lapų, kuris 280 % paskatina ir suaktyvina natūralių odos baltymų gamybą, naudą. Šiuos vertingus augalų ekstraktus “ARTISTRY” papildo specialiais mikro-X6 peptidais – specialiai sukurta formule, kuri skatina kolageno veiklą ir atkuria pažeistą odą.

Siūlomas naudojimo būdas

Koncentruotas serumas – Serumu tolygiai padenkite visą veidą ir kaklą, tada įmasažuokite į odą į viršų nukreiptais judesiais. Naudokite ryte ir vakare.

Apsauginis kremas – Pirštais švelniai ištepkite veidą ir kaklą kiekvieną rytą bei vakarą, po to, kai būsite panaudojusios koncentruotą serumą.

Pagerintas kremas – Naudokite kiekvieną vakarą po koncentruoto serumo.

Pagerintas paakių kremas – Bevardžiu pirštu švelniai užtepkite nedidelį kiekį kremo po akimis ir aplink jas. Naudokite ryte ir vakare po to, kai būsite pasitepusios serumu ir kremu.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 269,40 €
Jūsų kaina: 212,41 €
Užsakymo suma Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba pasirinkta terminalą.

.

PIRMIEJI sužinokite apie:

  • naujus produktus
  • akcijas
  • nuolaidas

Vos vienu paspaudimu užsisakykite prenumeratą per soc. tinklus!

Prenumeruodami patvirtinate, kad susipažinote su taisyklėmis.